O blogu/ mě

Vítám tě na mém lifestyle blogu!

 Pokračování a vylepšení té staré verze blogu je konečně tu!

Pokud jsi tu nováček, tak nesmutni. Všechny články, které jsem doposud napsala jsou k přečtení právě tady.

Pokud už znáš moje články, tak trošičku tušíš o čem tohle všechno asi bude. Ale bude to mnohem mnohem bombovější. Tak neváhej a čti dál!

Protouláš se se mnou a mým přítelem Anglií, která ukrývá neskutečně nádherná místa, a ikdyž si každý představuje Anglii, jako tu umračenou a propršelou zemi, což by the way taky je, tak i přes to ukrývá spoustu divů.

Příroda tady je prostě kouzelná!

Nezůstaneme, ale pouze u Anglie. Pocestujeme spolu další kouty světa!

Pojď si se mnou zapřemýšlet. Už jsem párkrát slyšela od jiných, že přemýšlím až moc. Ale od čeho jinýho tu hlavu mám? Ráda sdílím úvahy o společnosti, přírodě, světě,vesmíru, prostě o tom, co si moje hlava vymyslí. Ráda naslouchám, přemýšlím a potom to dávám na papír. Budu ráda za každý názor pozitivní i negativní, z obou se ráda přiučím. 

Nesmíme si přeci brát věci tak osobně!

Pečuješ o sebe, ale i o planetu Zemi? Já se musím přiznat, že stoprocentně určitě ne. A stoprocentně to ani nejde. Můžeš se však snažit tu naši MATKU ZEMI netrápit tolik a zároveň se starat i o sebe samu/otného. Budu ráda i za triky a znalosti od tebe, tak neváhej a sděl, co máš na srdci.

Další věc, se kterou se podělím je VAŘENÍ. Ano vím, co si myslíš. Další holka, která bloguje o jídle. Ale tohle je trochu jiný. Podělíme se o náš příběh, vlastně příběh Jonyho (mého přítele). Ale my ve všem jedeme spolu a chtěla bych pomoct lidem, co si prošli něčím podobným, a nebo stejným. Bude to vaření, které je vhodné při jaterní dietě. Člověk, který měl podobný problém asi ví, jak těžké je si takové věci dohledat a proto sbírám informace a snažím se hlavně o to, aby se člověk, který musí dodržovat jaterní dietu mohl dobře a spokojeně nadlábnout! 

Těším se na tvoje ohlasy a sdílení na sociálních sítích.


Kdo jsem?

Tak tohleto jsem já:

Jsem holka usměvavá,upřímná a přemýšlivá.

Je mi něco přes dvacet.

Bydlím v Manchesteru.

Mám štěstí, že mám po boku milujícího muže jménem Jonáš.

Mám ráda svoji práci a jsem v ní šťastná.

Mám hodně koníčků, ale ani jeden nedělám pořádně.

Ráda píšu, čtu, přemýšlím, fotím, maluju, hraju na klavír, cestuju, toulám se přírodou, objevuju nová místa a nasávám nový vědomosti.

Chtěla bych umět snad všechny jazyky světa.

Miluju svého muže, rodinu, zvířata a přírodu.

Mám ráda samotu.

Ve společnosti více cizích lidí jsem tichá a jen se blbě usmívám, ale mezi blízkýma jsem pravý opak.

Jsem náladová.

Rudnu když mi je teplo, zima, když se stydím a nebo zuřím.

Fascinují mě oči, jejich barvy a tvary.

Ráda pozoruju detaily.

Ráda chodím na vyvýšená místa a jen tak se dívám na krajinu.

Miluju východy a západy slunce.

A ze všeho naposledy jsem velkým snílkem.

Doufám, že jsem ti trošičku přiblížila sebe samu těmahle krátkýma větama. Určitě bych toho o sobě mohla navykládat o hodně víc, ale tohle jsou asi ty nejvýstižnější vlastnosti, pocity a součásti mého života, které chci předat dál.

Přeju příjmné pokračování ve čtení.