Klíč k životu | Zákon přitažlivosti

Říká se, že zákon přitažlivosti, je ten nejmocnější zákon ve vesmíru. Ovlivňuje naše osudy, pomáhá nám plnit naše sny. Jen musíme pochopit, jak to funguje a, že to není, jako v pohádce, kdy vyřkneš kouzelné víle přání a to se ti v tu ránu splní. Je ale dokázané, že podobné přitahuje podobné. Zákon přitažlivosti tedy funguje tak, jak je nastavená vaše mysl. To co dáš to taky dostaneš. To o co se zajímáte a jak přemýšlíte, tak taky činíte a to vám do života přitahuje lidi s kterými trávíte čas, ovlivňuje to vaše životní situace, zdraví a vaše bohatství. Tohle všechno už možná znáte. Ale kolik z vás opravdu pochopilo, jak s tím pracovat? Kolik z vás to sleduje a využívá ve svůj prospěch každý den?

Možná už jste viděli dokument tajemství a nebo četli knihu, kde je toto všechno vysvětlené. Mě Tajemství moc nenadchlo a právě jsem vše nakonec pochopila díky knize Klíč k životu. S vámi zde posílím, jak mi změnila život.

Nejdříve, si musíme uvědomit, že to všechno začíná v nás a proto chceme pochopit kdo jsme. Co stojí za našem myšlenkami a činy? 

Naše duše je energie, která tvoří naše myšlenky a ty vytváří vibrace a později činy. Pokud jsme smutní, znudění, nebo naštvaní, naše energie vyzařuje jiné vibrace, než když pociťujeme klid, radost a touhu. A to se nám vrací. . 

Vibrace můžeme cítit, jak proudí mezi námi. Představte si. Přijdete domů po celém dlouhém dni a vaše drahá polovička na vás bude naštvaná. I přesto, že nic neřekne, ucítíte to napětí ve vzduchu..  A teď přichází ta otázka. Necháte na sebe vibrace působit a pohádáte se svým partnerem, nebo zkusíte něco jiného a tím jí/jemu zlepšíte den?  Tak takhle to funguje.. 

Každý kdo má nohy ruce a zdravý mozek, si může utvořit život po kterém touží. Jde o to jen chtít a odhodlat se vykročit z komfortu.

Pokud byste chtěli více pochopit jak to s těmi vibracemi je, jakým stylem pochopit náš vnitřní vesmír, využít to ve svůj prospěch a vzít svůj život do hrsti, naučit se techniky, který využívají slavní a úspěšní lidé. Přidejte se k nám na facebooku, kde jsem založila soukromou skupinu pouze pro ty, co chtějí od života víc a zajímají se o to jak dosáhnout změn.

Tato minisérie o tom jak vám může práce s myslí změnit a nebo zlepšit život bude vycházet každou středu v 18:00. Budu se moc těšit na vaše ohlasy. 

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s