Podnikání bez kapitálu?

Je to tak. Dnešní úžasná doba nám nabízí udělat z prdu kuličku. Je tu jedniný háček. Většina lidí, neví jak. 


Proto jsem založila stránku ROZVÍJENÍ MYSLI, kde se můžeš těšit, na různé krátké články ohledně pasivního příjmu, financí, osobního rozvoje a víc.. Pár let jsem ležela v knihách, osobně rozvojových videí, článcích a příspěvcích různých úspěšných lidí a zkrátka, začala jsem realizovat svoje cestičky. Za několik měsíců akce jsem se posunula opravdu na jiný “mode“ a chtěla bych předat dál, co jsem se naučila a co mi opravdu otevřelo oči v různých směrech.


První tip hned sepíšu dnes.

Rád/a bys pracoval/a online a měl/a nějaký pasivní příjem, ale zkrátka nevíš jak, nebo nemáš kapitál? 

Dnes tě seznámím se způsobem online podnikání bez kapitálu. 

Předem jen chci oznámit: Vím, že tento způspob není pro každého a ne každý v něm uspěje. Tak to v životě chodí, bohužel. Jenže v tomto podnikání to není proto, že bys neměl/a na nájem, na výplaty, nebo zkrátka nemáš ani ten kapitál. Je to kvůli tomu, že nemáš trpělivost, nebo máš silné předsudky. To je totiž ten jedinej problém, kterej tě dokáže dostat na nulu.

Ti chytří, co tento způsob vydělávání dělat nechtějí celý život, ale zkrátka nevědí, jak začít jinde, používají tento způsob, jen jako nástroj na realizování těch konkrétních cílů, kterých by jen se zaměstnáním těžko dosáhli. Proklepnou si jaké to je, pracovat a budovat něco online, začnou zjišťovat principy na kterých ti, co uspěli mají postavené svoje bohatství a zjistí, zda je to cesta, kterou se chtějí vydat nebo ne.


-Říká se, pracuj chytře a ne tvrdě. –


Ten geniální plán, který tu chci ukázat je se stát BRAND AFFILIATE pro určitou firmu, která tuto příležitost nabízí. 

V jiném kabátku, se toto online podnikání nazývá MLM, nebo NETWORK MARKETING. 

Co to přesně znamená? Zjednodušeně, můžeš nabízet produkty dané firmy. Pokud chceš, můžeš tuto příležitost poskytnout i jiným lidem. Sbíráš body, které jsou rozdělené podle toho, jak jsi je získal/a, a z těch se poté vypočítá tvůj obrat. Podle počtu bodu, se kvalifikuješ na učtiý level a získáváš lepší a lepší výhody.

Zní to pohádkově, ale jeden malý háček tu je. V minulosti i přítomnosti se někteří lidé i firmy jen za  tento způsob podnikání schovává a využívá, to špatným způsobem .

¨TZV. PYRAMIDA¨

Takové skupiny nebo firmy jsou založené jen na tom, že ten kdo chce být na vrcholu musí pod sebe dostat, co nejvíce lidí a potom si nacpává kapsu jen ten na vrcholu. Taková habaďůra stejne dřív nebo později praskne. A proto ne každý s tím má dobrou zkušenost. Je opravdu dost důležité si proklepnout danou skupinu, která ti tuto příležitost nabídne, zjistit si informace o firmě, historii firmy a zkrátka dělat to správně. 

Rozdíly, mezi pyramidou a čistým network marketingem, nejsou vždycky hned tak rozpoznatelné na první pohled. Je důležité si zjistit na čem je bodový/ obratový systém založen. 

Já mám skvělou zkušenost a sama NETWORK MARKETING propaguju, myslím si, že je to nejjednodušší způsob, jak dosáhnout pasivního příjmu. Popřemýšlej nad tím. Vem si, že ti někdo nabídne být jakási frenčíza zajeté firmy, která má spoustu virtuálních poboček. (Jakoby sis představil/a MCDonald’s, ten by ti napsal, jestli nechceš být jeho pobočkou a rozjet na tom svůj business úplně zdarma) . Máš přiipravenou a osvědčenou značku, kvalitní produkty, knowhow a výukový program jak na to. ÚPLNĚ ZDARMA. Co v dnešní době dostaneš zdarma?


-Je to genilání a férová hra, pokud se hraje správně. –


NABÍDKA

Mohu ti nabídnout spolupracovat se mnou a firmou, která propaguje kvalitní produkty. Provedu tě a ukážu ti jak na to, soukromé skupinky, kde můžeš poslouchat a docházet na osobně rozvojové přednášky, za které se obyčejně u těchto lidí platí. Všichni tam jsou moc milí a pokud požádáš, tak ti s radostí pomohou. Získáš spoustu užitečných kontaktů. Je na tobě, jestli půjdeš svojí cestou, nebo budeš následovat kroky skupiny. Máš na výběr spoustu možností. Připravený eshop je zdrama, stačí se jen zalogovat, konzulatce jsou zdrama, a veškerý dokumenty, jak to dělat, aby jsi uspěl/a taky. Je to prostě geniální. Všechno máš pripravený, jen to vzít do svých rukou… 

 Zajimám se také o to jaké firmy tyto příležitosti nabízejí. Pozor ne každá nabízí vše zdarma a ne každá je založena na čistém network marketingu. Někdy to zavání tou pyramidou.

Pokud ti nesedne firma se kterou spolupracuji já, a chceš to zkusit jinde, vyhledáš si určitý nabídky, ale nejseš si jistá/ej jestli je to pyramida nebo ne, moc ráda pro tebe získám potřebný info o firmě a růžných skupinách, jestli je v poho do toho jít nebo ne. 

Chci ještě nakonec napsat, že tento článek, vznikl z dobroty srdce a zkusím pomoct lidem, kteří o tu pomoc stojí.  Budu se těšit na ty, co chtějí se sebou něco dělat a chtějí si nějakým způsobem ohmatat, jestli podnikání je právě pro ně. Tohle je totiž dobrá zátěžová zkouška a jediný, co ztratíš když neuspěješ je čas, který jsi nad tím strávil/a,  ale věř, že ten čas nestrávíš na škodu a přinese ti to do života spoustu nových obzorů.

Bližší informace poskytnu osobně buďto na messengeru, instagramu ( tam jsem nejaktivnější) a nebo přes email. 

 Pouze vážní zájemci prosím!

Těším se na každou odezvu. 🙂

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s