Moje bahenní maska | proč jsem si vybrala značku EPOCH?

 Když jsem dopatlala masku z černého uhlí, hledala jsem změnu. Byla to taková ta slupovací maska a nevím, jestli jsem měla blbou značku, ale nikdy mi nevytáhla nečistoty z pórů. Jen jsem si vždycky udělala pěkně bolestivou depilaci. A tak jsem si řekla, že zkusím tu bahenní, kterou nejen ženy, ale i muži mají dost oblíbenou.

Vybrala jsem si značku EPOCH z jednoho prostého důvodu. Zamilovala jsem se do společnosti Nu Skin a jejich produktů. Společnost pracuje na produktech tak, že se snaží vyřešit příčinu problému a dávají do produktů účinné látky z přírody. Což znamená, jen to dobré pro naše tělo. Nikdy předtím jsem neměla tak viditelné výsledky jen po pár použití.

Značka EPOCH,  navíc používá původní receptury přírodních lidí. Hledá domorodé národy Ameriky, Polynesie atd.. a inspiruje se jejich rituály. Další věc je, že část z peněz, které zaplatíš za jejich produkt, jde na projekt v Malawi, kde společnost od roku 2002 krmí hladovějící děti, učí dospělé samostatnosti, farmařit, zařadit školství atd.. Tím chtějí omezit migraci do jiných zemí a pomoci jim vybudovat stabilní společnost v jejich prostředí. A do třetice, za určitý nakoupený produkt vysadí strom.

Prostě geniální!

Konkrétně k masce.

Je to produkt vytvořený z přírodních látek. Na výrobu této masky se vědci inspirovali rituály domorodých kmenů severozápadního Pacifiku. Obsahuje bahno z mořského dna. Přirozenou cestou vytváří pokožku hladkou, měkkou a čistou. Prostě budeš mít tvářičku jako dětskou prdelku. Přímo je vidět, jak vytahuje mastnotu z pórů. Vždycky když si masku smyju, musím si pořád hladit tváře, protože jsou tak jemný. Miluju ten pocit čistoty.

Níže je link na super slevu za kterou nakupují VIP zákazníci.

https://nskn.co/wSoJGF

PS: Před použitím je důležitý ji protřepat a nanášet ji ideálně štětcem, protože jinak je hodně tekutá.

Díky téhle značce jsem objevila přesně to, co jsem hledala a myslím, že už jí jen tak nevyměním. Díky tomuto projektu, můžeš používat věc, která neškodí přírodě, a ještě pomůžeš tam, kde je to potřeba.

Doufám, že jsem někoho inspirovala a pomohla najít to, co hledá a budu ráda za doporučení podobných produktů, které používáš.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s