Vítám tě na mém lifestyle blogu!

obrázek převzat z Pinterest.co.uk

 Pokračování a vylepšení té staré verze blogu je konečně tu!

Pokud jsi tu nováček, tak nesmutni. Všechny články, které jsem doposud napsala jsou k přečtení právě tady.

Pokud už znáš moje články, tak trošičku tušíš o čem tohle všechno asi bude. Ale bude to mnohem mnohem bombovější. Tak neváhej a čti dál!

Protouláš se se mnou a mým přítelem Anglií, která ukrývá neskutečně nádherná místa, a ikdyž si každý představuje Anglii, jako tu umračenou a propršelou zemi, což by the way taky je, tak i přes to ukrývá spoustu divů.

Příroda tady je prostě kouzelná!

Nezůstaneme, ale pouze u Anglie. Pocestujeme spolu další kouty světa!

Pojď si se mnou zapřemýšlet. Už jsem párkrát slyšela od jiných, že přemýšlím až moc. Ale od čeho jinýho tu hlavu mám? Ráda sdílím úvahy o společnosti, přírodě, světě,vesmíru, prostě o tom, co si moje hlava vymyslí. Ráda naslouchám, přemýšlím a potom to dávám na papír. Budu ráda za každý názor pozitivní i negativní, z obou se ráda přiučím. 

Nesmíme si přeci brát věci tak osobně!

Pečuješ o sebe, ale i o planetu Zemi? Já se musím přiznat, že stoprocentně určitě ne. A stoprocentně to ani nejde. Můžeš se však snažit tu naši MATKU ZEMI netrápit tolik a zároveň se starat i o sebe samu/otného. Budu ráda i za triky a znalosti od tebe, tak neváhej a sděl, co máš na srdci.

Další věc, se kterou se podělím je VAŘENÍ. Ano vím, co si myslíš. Další holka, která bloguje o jídle. Ale tohle je trochu jiný. Podělíme se o náš příběh, vlastně příběh Jonyho (mého přítele). Ale my ve všem jedeme spolu a chtěla bych pomoct lidem, co si prošli něčím podobným, a nebo stejným. Bude to vaření, které je vhodné při jaterní dietě. Člověk, který měl podobný problém asi ví, jak těžké je si takové věci dohledat a proto sbírám informace a snažím se hlavně o to, aby se člověk, který musí dodržovat jaterní dietu mohl dobře a spokojeně nadlábnout! 

Těším se na tvoje ohlasy a sdílení na sociálních sítích.

Přeju krásný den!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s